Dažnai užduodami klausimai

Turite klausimų? Apžvelkite dažnai užduodamų klausimų sąrašą, galbūt tarp jų rasite atsakymą į savo klausimą. Jei neradote atsakymo į savo klausimą - atsiųskite jį mums adresu: sausaoda@sirowa.lt
 

Linola Fett Olbad – vonios aliejus

Kuo gi šis aliejus yra geresnis už kitus vonios aliejus?

Jis dispersiskai pasiskirsto visame vandens tūryje ir todėl veikia odą visą maudymosi laikotarpį, t.y. geriau įsigeria į odą. Kiti vonios aliejai veikia tik įlipant ir išlipant, mat jis sudaro riebalinę plėvelę vandens pavirsiuje. Taip pat jį nuplauti galima tik su spec. priemonėmis.

Koks Linola Fett Olbad pH?

Neutralus, todėl nesuardomas apsauginis epidermio sluoksnis, nepažeidžiamas rūgščių - šarmų balansas.

Ar galima Linola Fett Olbad naudoti ne vonioje?

Taip, galima įtrinti drėgną kūną ir nuplauti po dušu. Taip pat galima naudoti kaip masažo aliejų. Jis labai tinka sausaodžiams ir alergiškiems žmonėms.

 

Linola Shampoo – šampūnas

Kuo šis šampūnas geresnis nuo kitų šampūnų, skirtų jautriai odai?

Šiam šampūnui atliktos klinikinės studijos Leipcigo dermatologinėje klinikoje. Šampūno sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, veiklioji medžiaga išgaunama iš gliukozės bazės, todėl veikia švelniai ir tausoja odą.

 

Linola Body Lotion – kūno emulsija

Tai kosmetika ar vaistas?

Tai kosmetika

Koks emulsijos riebalingumas?

35%, tad jis pakankamai riebus (vandens emulsija aliejuje) ir todėl puikiai tinka ne tik sveikai odai, bet ir sausai, žvynelinės pažeistai odai sutepti. Dėl malonios konsistencijos juo patogu sutepti visą kūną.

Esant kokiai žemiausiai oro temperatūrai šiuo kremu pasitepus galima eiti į lauką?

Tepant veidą iki 0° drąsiai, esant žemesnei temperatūrai - palaukti pusvalandį ar valandą ir po to eiti.

Ar juo galima tepti veidą?

Taip ir veidą, ir visą kūną. Jis sudaro plonytę plėvelę apie raginio odos sluoksnio ląsteles ir taip saugo odą nuo ankstyvo išdžiūvimo ir senėjimo.

Kuo gi jis geresnis nuo kitų emoliantų?

Tai vienintelis kosmetinis pienelis, kurio sudėtyje yra linolio rūgšties.

Kas yra linolio rūgštis? Ar tai lanolinas?

Linolio rūgštis - polinesočioji riebioji rūgštis, stabilizuojanti ląstelių membranas. Sveikoje odoje jos yra apie 20%. Žmogaus organizmas nesugeba jos pasigaminti, todėl turi gauti su maistu ar tepalais. Ji silpnina uždegimą ir niežulį, veikdama į prostaglandinų ir leukotrienų sintezę. Linolio rūgštis: nepakeičiama ir gyvybiškai būtina.

Linolio rūgšties svarba mūsų odai žinoma jau senokai. Jos dėka oda, kaip organas sugeba išlaikyti odos apsauginį barjerą, t.y. atsispirti aplinkoms poveikiui ir kaupti drėgmę. Dėl linolio rūgšties trūkumo organizme atsiranda daug įvairių reiškinių: pirmiausia sutrinka odos barjerinė funkcija - per epidermį netenkama daugiau vandens, oda sausėja, ima pleiskanoti, jos spalva tampa nesveika. Rankų pirštų nagai pradeda greičiau lūžinėti, atsiranda plaukų ragėjimo sutrikimų, kartais gali netgi suintensyvėti plikimas.

Ir priešingai, linolio rūgštis yra gera priemonė gydant dermatozę, saulės spindulių sukeltą nudegimą ir kitokias nudegimines žaizdas - ji veikia priešuždegimiškai, gerokai pagreitina odos barjero regeneraciją.
Dėl savo antiuždegiminio poveikio kai kuriais atvejais ji gali netgi tapti alternatyva nedidelėms kortizono (gliukokortikoidų) dozėms. Pvz., jos galima skirti lengvesnių atopinio dermatito (neurodermito) formų atveju, pakartotino šios ligos paūmėjimo profilaktikai. Be to, preparatai, kurių sudėtyje yra linolio rūgšties, gali būti vartojami kaip papildoma bazinė maitinanti priemonė. Lyginant su hormoniniais (kortizono) preparatais, kuriems būdingas ryškus šalutinis poveikis, linolio rūgšties preparatai yra visiškai nepavojingi - o tai dar vienas argumentas, dėl kurio jų galima skirti mažiems vaikams gydyti.

Lanolinas yra gyvulinės kilmės riebalas, stipriai riebinantis ir užkemšantis odos poras. Jo vis mažiau naudojama kremuose, ypač skirtuose veidui.

100metu.ltPirkite internetuarba ieškokite vaistynėseCamelia vaistinėEuro vaistinėŠeimos vaistinėGintarinė vaistinėNvaistinė